XS (<-575)
SM (576->)
MD (768->)
LG (992->)
XL (1200->)
 
Block

PALIVÁ NA PUMPE

Block
previous arrow
next arrow

Palivá

My na Pumpe sa snažíme, aby bola Vaša návšteva u nás vždy prijemným zážitkom. Aj tankovanie našich palív ma byť pre Vaše auto pozitívnou skúsenosťou. Naša spoločnosť pohonne hmoty nevyrába, ale o to väčší dôraz kladieme na partnerov, s ktorými spolupracujeme a procesy, ktoré dokážeme ovplyvniť.

Všetko sa začína v rafinérií. Preto spolupracujeme priamo iba s veľkými výrobcami motorového benzínu a motorovej nafty. Starostlivo si vyberáme výhradne renomovaných dodávateľov zvučného mena, s dobrými referenciami, jasnou históriou a garanciou kvality. Partnerov, kde sa vieme oprieť o ich dlhoročné skúsenosti s rafináciou ropy a kde prevláda jednoznačná dôvera v kvalitu produktu.

To, že benzín a nafta na Pumpe spĺňajú všetky legislatívne a ekologické požiadavky je samozrejmosťou. To nám ale nestačí a preto pre Vás z našich palív počas celej cesty od rafinérie až do nádrže Vášho auta nespustime oči.

Od rafinérie až na Pumpu prevážame benzín a naftu v našich vlastných cisternách. Využívame autocisterny poslednej generácie s najmodernejšou kontrolnou technikou. O každej kvapke paliva vieme, kde sa práve nachádza a v akej etape je proces jej distribúcie. Všetky technológie, skladovacie aj prepravne nádrže, s ktorými pohonne hmoty prichádzajú do kontaktu sú v 100% stave, riadne kontrolované a udržiavané aj nad rámec zákonných požiadaviek.

Prinášame Vám certifikovanú kvalitu a k tomu aj niečo navyše. Nižšie sa dozviete viac.
Benzín PRÉMIUM
ŠAMPIÓN

PRÉMIUM

Základom nášho prémiového motorového benzínu je vysokokvalitne palivo predpísanej normovanej kvality a legislatívnych parametrov. Naša unikátna aditivačná receptúra použitá v zakladenej rade palív „Favorit“  je v prípade „Benzínu Šampión“ výraznejšie znásobená.

Prinášame Vám tým aditívovaný motorový benzín so silným čistiacim účinkom a dôrazom na efektívne využitie energie schovanej v palive. Vaše auto dokáže z nášho prémiového motorového benzínu vyťažiť maximum energie z každej kvapky, bez nežiadúceho zanášania palivového systému. Výsledkom je hladší chod motora, výkon,  lepšie štartovanie a efektívnejšia spotreba.

Protikorózne vlastnosti
Stabilizácia bio zložky v palive
Zabránenie zanášaniu palivového systému
Lepší ťah motora
Efektívnejšie spaľovanie paliva

Nafta PRÉMIUM
ŠAMPIÓN

PRÉMIUM

V prípade nášho prémiového dieslu „Nafta Šampión“ sme nič nenechali na náhodu. Základnú aditivačnú receptúru sme si nechali výrazne vylepšiť a výsledkom je motorová nafta so špeciálnou aditivačnou molekulou.

„Nafta Šampión“ optimalizuje energetickú schopnosť motora, zásadne prispieva k čisteniu všetkých palivových ciest a zlepšuje tak výkon a chod auta.

Protikorózne vlastnosti
Stabilizácia bio zložky v palive
Zabránenie zanášaniu palivového systému
Lepší ťah motora
Efektívnejšie spaľovanie paliva

Benzín
FAVORIT

Náš motorový benzín spĺňa všetky parametre predpísanej normy STN EN 228 vrátane všetkých požiadaviek tykajúcich sa podielu bio-zložiek. Ide o minimálne 95 oktánový benzín certifikovanej kvality. Už tento samotný produkt spĺňa najnáročnejšie kritéria na kvalitu a spoľahlivosť. My sme však zašli ešte ďalej a nechali sme si pripraviť aditívum s unikátnou receptúrou, aby sme parametre motorového benzínu ešte viac vylepšili.

Prinášame Vám preto „Benzín favorit“, ktorý dopraje Vášmu motoru výraznejší protikorózny  a detergentný účinok. Náš aditivovaný motorový benzín sa Vám odvďačí nižšou karbonizáciou, zníženým zanášaním, lepším spaľovaním a oxidačnou stabilizáciou paliva.

Protikorózne vlastnosti
Stabilizácia bio zložky v palive
Zabránenie zanášaniu palivového systému

Nafta
FAVORIT

Motorová nafta, ktorú predávame v sieti našich čerpacích staníc vychádza kvalitatívne z európskej normy STN EN 590. Garantujeme splnenie všetkých normovaných požiadaviek, častokrát nad rámec minimálnych limitov.

Náš základný diesel „Nafta Favorit“ je unikátnou kombináciou vysokokvalitného základného produktu a špecificky pripraveného aditíva. Na mieru pripravená receptúra prináša zníženie usadenín v celom palivovom systéme a silný protikorózny efekt. Výrazne sa prejaví aj nižšia penivosť a stabilizácia oxidačných charakteristík bio-zložky, ktorá je v motorovej nafte zásadnejšia ako v motorovom benzíne.

Protikorózne vlastnosti
Stabilizácia bio zložky v palive
Zabránenie zanášaniu palivového systému

Plyn alebo LGP je skvapalnený ropný plyn, s podobným chemickým zložením ako zemný plyn. Je to ekologickejšia alternatíva ku klasickým fosílnym palivám. Má minimálne emisie NOx, síry a pevných častíc, pri spaľovaní vzniká výrazne menej usadenín. LPG sa stáva kvapalným pri nízkom tlaku a bežnej teplote, preto sa bezpečne a jednoducho skladuje.

Všetky súčasti technológie LPG, od skladovacej nádrže až po výdajný stojan pravidelne kontrolujeme a podrobujeme certifkácií. Samozrejmosťou je bezpodmienečná kvalita samotného produktu. Tankovaním LPG pomáhate znižovať emisie, uhlíkovú stopu a zmenšujete nápor na svoju peňaženku.

palivo
Benzín PRÉMIUM
ŠAMPIÓN
Nafta PRÉMIUM
ŠAMPIÓN
Benzín
FAVORIT
Nafta
FAVORIT

© PUMPA 2021   |   web by gfxpulse

Používaním našich stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú dodávať kvalitnejšie služby.
OK viac info