XS (<-575)
SM (576->)
MD (768->)
LG (992->)
XL (1200->)
         

Ahoj Leto!

Vytankuj si skvelé zľavy

Zastav sa na, ktorejkoľvek Pumpe, natankuj aspoň 15 litrov akéhokoľvek paliva alebo nakúp tovar v Pauza obchode min. za 10€ a získaš nálepku.
V ponuke nájdeš vodnú pištoľ, bedminton set, termo tašku, ktorá udrží všetko správne vychladené. Kvalitnú, extra hebkú osušku alebo veľkú plážovú deku, s izolačnou a vode odolnou spodnou vrstvou.

Je na tebe, ktorý produkt si vyberieš. Samozrejme si môžeš vytankovať zľavy aj na viac produktov.

AKO SA ZAPOJÍŠ?

Za každých vytankovaných 15 litrov alebo nakúp tovar v Pauza obchode min. za 10€ získaš hraciu nálepku. Zbieraj nálepky priamo na hraciu kartu a uplatni si zľavu na svoju letnú cenu. Akcia platí do 30.9.2022 alebo do vypredania zásob. Maximálny počet nálepiek za jedno tankovanie je 5 ks.

Podmienky:

Za každých 15 litrov hodnoty nákupu pohonných hmôt (Benzín, Diesel alebo LPG) získaj od obsluhy hraciu nálepku alebo za nákup tovaru v Pauza obchode v minimálnej hodnote 10€. Hracie nálepky je možné zbierať do 30. septembra 2022 pri tankovaní na čerpacích staniciach Pumpa. Vyplnenú hraciu kartu odovzdaj obsluhe čerpacej stanice a uplatni si zľavu na svoju letnú cenu.

V prípade aktuálnej nedostupnosti tovaru, môžeš vyplniť objednávkový formulár so žiadosťou o odmenu. V prípade dostupnosti na centrálnom sklade bude odmena doručená na zvolenú čerpaciu stanicu. Počet produktov v akcii je limitovaný. Maximálny počet nálepiek za jedno tankovanie je 5 ks.

© PUMPA 2021   |   web by gfxpulse