XS (<-575)
SM (576->)
MD (768->)
LG (992->)
XL (1200->)
         

Ahoj Leto!

Vytankuj si skvelé zľavy

Zastav sa na, ktorejkoľvek Pumpe, natankuj aspoň 15 litrov akéhokoľvek paliva a rozhodni sa na ktorý produkt využiješ svoju zľavu.
V ponuke nájdeš vodnú pištoľ, bedminton set, termo tašku, ktorá udrží všetko správne vychladené. Kvalitnú, extra hebkú osušku alebo veľkú plážovú deku, s izolačnou a vodeodolnou spodnou vrstvou.

Je na tebe, ktorý produkt si vyberieš. Samozrejme si môžeš vytankovať zľavy aj na viac produktov.

AKO SA ZAPOJÍŠ?

Za každých vytankovaných 15 litrov získaš hraciu nálepku. Zbieraj nálepky priamo na hraciu kartu a uplatni si zľavu na svoju letnú cenu. Akcia platí do 31.8.2022 alebo do vypredania zásob. Maximálny počet nálepiek za jedno tankovanie je 5 ks.

Podmienky:

Za každých 15 litrov hodnoty nákupu pohonných hmôt (Benzín, Diesel alebo LPG) získaj od obsluhy hraciu nálepku. Hracie nálepky je možné zbierať do 31. augusta 2022 pri tankovaní na čerpacích staniciach Pumpa. Vyplnenú hraciu kartu odovzdaj obsluhe čerpacej stanice a uplatni si zľavu na svoju letnú cenu.

V prípade aktuálnej nedostupnosti tovaru, môžeš vyplniť objednávkový formulár so žiadosťou o odmenu. V prípade dostupnosti na centrálnom sklade bude odmena doručená na zvolenú čerpaciu stanicu. Počet produktov v akcii je limitovaný. Maximálny počet nálepiek za jedno tankovanie je 5 ks.

© PUMPA 2021   |   web by gfxpulse